Curriculum globALE dasturining

Kattalar ta’limida kommunikatsiya va guruh dinamikasi

3-modulini yakunlagan ishtirokchilari ro‘yxati

 

1-GURUH

Guruh tyutori: N.A.Roziqova

 

Ishtirokchilar FISH

Ish joyi

Lavozimi

1.               

Adhamova Mohira Rahmatillayevna

“WorldSkills, dual ta’lim va o‘quv amaliyotlarini metodik ta’minlash” bo‘limi

Bosh mutaxassis

2.               

Sultanova Xolida Sultanovna

Monitoring va baholash bo‘limi

Bosh mutaxassis

3.               

Ismatova Dildora Shukrulloyevna

Monitoring va baholash bo‘limi

Bosh mutaxassis

4.               

Tuxtasinova Maftuna Abdurasul qizi

Professional ta’limni innovatsion rivojlantirish boshqarmasi

Bosh mutaxassis

5.               

Tuxtasinov Shoxbozbek Ilxomjon o’g’li

“Raqamli ta’lim texnologiyalari” boshqarmasi

Bosh mutaxassis

6.               

Sharipov Begzod Dilmurotovich

“Professional ta’limni innovatsion rivojlantirish boshqarmasi”

Bosh mutaxassis

7.               

Raximova Guli Sultonboyevna

“Raqamli ta’lim texnologiyalari” boshqarmasi

Bosh mutaxassis

8.               

Jo‘raqulova Gulxayo Rizo qizi

Raqamli ta’lim texnalogiyalari boshqarmasi

Bosh mutaxassis

9.               

Mamarasulov Fazliddin Umarovich

Ta’limda boshqaruv kafedrasi

Kafedra mudiri

10.           

Qodirova Gulnora Xasanovna

Professional ta’limni rivojlantirish instituti

Doktorant

 

2-GURUH

Guruh tyutori: D.Raxmatullayeva

 

Ishtirokchilar FISH

Ish joyi

Lavozimi

1

Oripova Ra’no Tolibovna

Farg‘ona viloyati Qo‘shtepa tumani 1-son KHM

“Biznes asoslari” fani o‘qituvchisi

2

Abdumalikova Shaxnoza Axmadaliyevna

Buloqboshi pedogogika kolleji

Axborot resurs markazi rahbari

3

Abdimuratova Roza Jumamuratovna

Qoraqalpag‘iston Respublikasi Taxiatosh kasb-hunar maktabi

“Biznes asoslari” fani o‘qituvchisi

4

Karimova Muazzamxon Abduraximovna

Andijon arxitektura-qurilish texnikumi

“Biznesni tashkil etish va yuritish” fani o‘qituvchisi

5

Dostova Nilufar Botirovna

Parkent tuman 2-son kasb-hunar maktabi

“Biznes asoslari” fani o‘qituvchisi

6

Ikromova Nilufarxon Axmadjonovna

Andijon viloyati Buloqboshi pedogogika kolleji

Maxsus fan o'qituvchisi  

7

Abdullayeva Gulnora G‘ayratovna

Buloqboshi pedogogika kolleji

Maxsus fan o‘qituvchisi

8

Nasriyeva Dilafruz Muhiddinovna

Shofirkon qishloq xo‘jaligi mahsulotlari texnologiyasi texnikumi

Katta o‘qituvchi

9

Sharipova Gulchehra Saidaxmadovna

Xatirchi tuman KHM

Maxsus fan o‘qituvchisi

10

Xudayberganov Tohir Farxadovich

Professional ta’limni rivojlantirish instituti

Boshqarma boshlig’i

 

 

Curriculum globale dasturining «Kattalar taʼlimida rejalashtirish, tashkil etish va baholash » 1-moduli bo‘yicha masofaviy taʼlim kursi pilot bitiruvchilari

20.01.2020 - 01.04.2020 yil

Tyutor: Xakimjonova Hamidaxon

Ishtirokchilar F.I.Sh.

Ish joyi

Lavozimi

1

Абдуллаева Нигора Бахтияровна

Жиззах Зомин тиббиёт кхк

Касбий фан ўқитувчиси

2

Абирова Наргизабону Шавкатбек қизи

Мухаммад ал-Хоразмий номидаги Тошкент ахборот технологиялари Университети

Бизнес ва банк ходимлари укитувчиси

3

Адилов Шерзод Мухаммадиевич

Сирдарё вилояти Касбий таълимни ривожлантириш ва мувофиылаштириш ҳудудий бошқармаси

Бош услубчи маслаҳатчи

4

Афакова Робия Салаховна

Бухоро нефт ва газ саноати касб-ҳунар коллежи

“Автоматика ва энергетика”  кафедра мудири

5

Болтабаева Лилия

Андижон тиббиёт коллежи

Касбий фан ўқитувчиси

6

Бозоров Хуршид Шухратович

Самарқанд вилояти Булунғур қишлоқ хўжалик КҲК

ММИБДЎ

7

Boltayev Zafar Asrorovich

Jizzax tumani, Zomin 2-son KXM

Direktor

8

Кадабаева Шахноза Саиджановна

Toшкент архитектура қурилиш институти

Катта ўқитувчи

9

Отежанов Женгисбай Жиенбаевич

Нукус ижтимоий-иқтисодиёт коллежи

Директор

10

Примбердиева Гуласал Абдусаттаровна

Андижон тиббиёт коллежи

Касбий фан ўқитувчиси

11

Сиддиқова Садоқат Ғаффоровна

Бухоро нефт ва газ саноати касб-ҳунар коллежи

Ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

12

Умаров Алихан Ахмадович

Бухоро нефт ва газ саноати касб-ҳунар коллежи

“Нефт ва газни ташиш ва сақлаш, нефт ва газни қайта ишлаш” кафедра мудири

13

Эрназаров Улуғбек Назруллаевич

Ўзбекистон Экологик партияси Каттақўрғон туман партия ташкилоти

Ташкилот раиси

14

Юлдашев Акрам Икромалиевич

Наманган Давлат Университети

Услубий бошқарма услубчиси

 

Curriculum globale дастурининг «Катталар таълимида режалаштириш, ташкил этиш ва баҳолаш »

1-модули бўйича масофавий таълим курси битирувчилари

24.04.20-16.06.20

Тьютор: Хакимжонова Ҳамидахон

Иштирокчилар Ф.И.Ш.

Иш жойи

Лавозими

1

Дилшод Султонов

Наманган  вилояти маданият маркази

Тренер

2

Орзухон Парпиева

Наманган  вилояти маданият маркази

Тренер

3

Садоқат Темирова

Наманган  вилояти маданият маркази

Тренер

4

Шоюсупова Гўзал

Қувасой шахри маданият маркази

Тренер

5

Каримқулова Гўзал

Қувасой шахри маданият маркази

Ходимлар мутахассиси

6

Мирбобоев Сарвар

Қувасой шахри маданият маркази

Курс раҳбари

7

Сардор Газиев

Oxus culture

Тренер

 

Curriculum globale дастурининг «Катталар таълимига ёндашув»
1-модули бўйича масофавий таълим курси
иштирокчилар рўйхати

Тингловчининг ФИШ

Иш жойи

Лавозими

1.      

Султанов Умарбек Толиевич

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Директор

2.      

Абдирахимова Шахноза Курбановна

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Бўлим бошлиғи ўринбосари

3.      

Джалалов Углон Хайритдинович

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Бўлим бошлиғи

4.      

Мирзаева Фарида Позиловна

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Бош  мутахассис

5.      

Ашурбоев Фаррух Тўйчибоевич

Сирдарё вилояти Ховос тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби

директор ўринбосари

6.      

Ортиқова Рахима Шариббаевна

Хоразм вилояти касбийтаълимни ривожлантириш ва мувофиқлаштириш худудий бошқармаси

Бош услубчи маслахатчи

7.      

Матирзаев Шухрат Шукириллаевич

Қорақалпоғистон Республикаси Амударё муҳандислик техникуми

ИЧИБДЎ

8.      

Камалова Наргиза Жумамуратовна

Қорақалпоғистон Республикаси Қўнғирот саноат техникуми

ЎИБДЎ

9.      

 Холмуратова Флора Убайдуллаевна

Самарқанд вилояти Пастдарғом туман 3-сон касб-ҳунар мактаби

Директор

10.  

Кадирова Гулнора Хасановна

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

2 боскич докторант

11.  

Валиева Феруза Рашидовна

ПИКХТБПКТ ва МОШИ

таянч докторант

12.  

Рустамов Нурали Райимқулович

Самарқанд вилояти касбий таълимни ривожлантириш ва мувофиқлаштириш ҳудудий бошқармаси

Бош услубчи маслаҳатчи

13.  

Очилов Меҳрож Тўхтаевич

Тойлоқ тумани 2-сон касб ҳунар мактаби

Ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

14.  

Абдумуминов Низомиддин Абдукаримович

Самарқанд вилояти Пастдарғом туман 3-сон касб-ҳунар мактаби

МИБДЎ

15.  

Гафарова Линора Абдурешитовна

Тошкент вилояти Касбий таълимни ривожлантириш ва мувофиқлаштириш ҳудудий бошқармаси

Бош услубчи- маслаҳатчи

16.  

Каюмов Бахтиёр Эркинжонович

 

Бош прокуратура Академияси Иқтисодий жиноятларга ва жиноий даромадларни легаллаштиришга қарши курашишни ташкил этиш кафедраси

Кафедра бошлиғи

17.  

Азизов Насимбек Абдумухторович

Бош прокуратура Академияси Қонунчилик ижроси устидан назоратни ташкил этиш кафедраси

Доцент

18.  

Хидоятуллаев Алишер Тоирович

Бош прокуратура Академияси Суд ҳужжатлари ва бошқа органлар ҳужжатларини мажбурий ижро этиш кафедраси

Кафедра бошлиғи

19.  

Одинаев Адҳам Саъдуллоевич

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси Ўқув жараёнини ташкил этиш
ва назорат қилиш бўлими

Катта прокурор

20.  

Эргашев Шохрух Нарзулла ўғли

А.Авлоний номидаги ХТТРМХҚТМОИ

Катта ўқитувчи

21.  

Юсупова Дилноза Файзуллаевна

А.Авлоний номидаги ХТТРМХҚТМОИ

Кафедра докторанти

22.  

Маматалиев Алишер Рустамович

А.Авлоний номидаги ХТТРМХҚТМОИ

Катта ўқитувчи

23.  

Хакимова Дилдора Машрабжоновна

А.Авлоний номидаги ХТТРМХҚТМОИ

Кафедра доценти

24.  

Аманова Дурдона Кахрамоновна

Мактабгача таълим муассасалари раҳбар ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

“Мактабгача ва мусиқий таълим” кафедраси катта ўқитувчиси

25.  

Джамиев Бекзод Акрамович

Мактабгача таълим муассасалари раҳбар ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

“Ижтимоий фанлар” кафедраси катта ўқитувчиси

26.  

Хайдаров Рустамбек Юлчибаевич

Мактабгача таълим ташкилотлари директор ва мутахассисларини қайта  тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

“Мактабгача таълим менежменти” кафедраси катта ўқитувчиси

27.  

Исхакова Мавлюда Рахмановна

Мактабгача таълим ташкилотлари директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти

“Педагогика ва психология” кафедраси катта ўқитувчиси

28.  

Матчанов Музаффар Кадирович

Педагогик инновациялар институти

Программист

29.  

Бабаев Акмал Азамович

Бухоро нефт ва газ саноати касб-ҳунар коллежи

Бош уста

30.  

Тожиев Обид Олимович

Бухоро нефт ва газ коллежи

Махсус фан укитувчиси

31.  

Имомова Зилола Бобопировна

Бухоро вилояти Бухоро шаҳри Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Махсус фан ўқитувчиси

32.  

Атажанова Диларом Бекдурдиевна

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Ўқув-услубий бўлим бошлиғи

33.  

Эшқобилов Санжар Қўзибоевич

А.Авлоний номидаги ХТТРМХҚТМОИ

Докторант

34.  

Хусанов Зафаржон Махамаджонович

Наманган вилояти,Мингбулок тумани 2-сон касб-хунар мактаби

Директор

35.  

Исмаилов Акмал Асланбекович

Жиззах вилояти Ғаллаорол тумани халқ таълими бўлимига қарашли 4-умумий ўрта таълим мактаби

Директор

36.  

Акбаралиев Шаҳбоз Шавкатжон ўғли

Педагогик инновациялар,касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда уларнинг малакасини ошириш институти

Инженер-программист

37.  

Бобомуродова Меҳринисо Бобомуродовна

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Бўлим бошлиқ

38.  

Хафизов Акмал Рустамович

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Маънавият ва маърифат ишлари бўйича директор ўринбосари

39.  

Элмуродов Зоҳид Ҳамроқулович

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Махсус фан ўқитувчиси

40.  

Қазоқов Сухроб Абдумажидович

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Ишлаб чиқариш таълими устаси

41.  

Дўстқориев Музаффар Бойбўтаевич

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси

Прокурорлик фаолиятини ташкил этиш ва бошқариш кафедраси бошлиғи

42.  

Шайзаков Шодияр Ибрагимович

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси 

Ўқитувчи

43.  

Авлияқулов Абдурашит Каримович

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти, Таълимда бошқарув кафедраси

Кафедра мудири

44.  

Бақоев Бобомурод Абдуфаёзович

Ғиждувон туман 1-сон касб-ҳунар мактаби

Ўқив ишлари бўйича директор ўринбосари

45.  

Шадманав Гаппар Усманович

Қуйи чирчиқ транспорт техникуми

Ишлаб чиқариш таълими бўйича директор ўринбосари

46.  

Мамутова Шолпан Сабитовна

Қорақалпоғизтон Респбликаси Нукус Абу Али ибн Сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми

Ўқитувчи

47.  

Мирзаев Файзулла Ибодуллаевич

Бош прокуратура Академияси

Катта ўқитувчи

48.  

Жуманиязова Злиха Реймовна

Мактабгача таълим ташкилотлари директор ва мутахасисларни қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти

Катта ўқитувчи

49.  

Машарипов Фаррух Ўткирович

Ўзбекистон Республикаси                       Бандлик ва меҳнат муносабатлари вазирлиги Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Директорнинг биринчи ўринбосари

50.  

Нематходжаев Зухриддин Убайдуллаевич

Бош прокуратура Академияси

Ўқитувчи

51.  

Акбутаев Аброр Абдурахманович

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси

Суд ҳужжатлари ва бошқа органлар ҳужжатларини мажбурий ижро этиш кафедраси ўқитувчиси

52.  

Очилов Бахтиёр Муминжонович

Жиззах Политехника институти ҳузуридаги Пахтакор саноат технологиялари техникуми

Директор

53.  

Ходжаева Мукамбар Пазиловна

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Етакчи мутахассис

54.  

Арипов Шокиржон Олимович

Фарғона давлат университети

Ўқитувчи

55.  

Матчанов Жавланбек Юнусжанович

Педагогик  инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

“Таълимда бошқарув “ кафедрасида Катта ўқитувчи

56.  

 

Ибраймов Асқар Есбосынович

 

Ўзбекистон Республикаси

 Бош прокуратура Академияси

Электрон таълим бўлими катта прокурори

57.  

Авезова Ирода Шамуратовна

Хоразм вилояти Боғот туман 1-сон касб-ҳунар мактаби

Директор

58.  

Дадашев Шавкат Аминович

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Декан

59.  

Қораева Назира Юсуповна

Самарқанд вилояти Пастдарғом туман 3-сон касб-ҳунар мактаби

ЁБИБДЎ

60.  

Нуридинов Баходиржон Сабирович

 

 

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси

Ўқув жараёнини ташкил этиш ва назорат қилиш бўлими прокурори

61.  

Эргашева Зебунисо Хасанхоновна

Фаргона  давлат университети

Ўқитувчи

62.  

Казимова Мижгона Шарифовна

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Услубчи

63.  

Рахматова Умида Давроновна

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Ўқитувчи

64.  

Мўминова Зулфияхон Иброҳимовна

Мактабгача таълим ташкилотлари директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институт

Катта ўқитувчи

65.  

Аннаева Улжан Аннамуратовна

А.Авлоний номидаги Халқ таълими  муаммоларини ўрганиш ва истиқболларини белгилаш институти (А.Авлоний номидаги илмий-тадқиқот институти)

ТБҲИА кафедраси кабинет мудири

66.  

Бабаназаров Калбай Рустамович

А.Авлоний номидаги Халқ таълими тизими раҳбар ва мутахассис ходимларни қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти

Таълимни бошқаришнинг ҳуқуқий ва иқтисодий асослари” кафедраси мудири

67.  

Кенжаев Тимур Исомович

Бош прокуратура Академияси

Ўқитувчи

68.  

Худайберганов Тоҳир Фархадович

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрлар малакасини ошириш институти

Рақамли таълим технологиялари бошқармаси услубчиси

69.  

Абдухакимов Музаффар Шахобиддинович

Ўзбекистон Республикаси Бандлик ва меҳнат муносабатлари вазирлигининг Меҳнат органлари ходимларини малакасини ошириш республика курслари

Директор   ўринбосари

70.  

Астанов Истам Рустамович

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси

доцент

71.  

Айбергенов Салдауат Кулмыратович

Нукус транспорт коллежи

Ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

72.  

Xайдарова Муяссархон Иброхимовна

Фарғона вилояти. Бағдод педагогика коллежи

Ўқтувчи

73.  

Абдуллаева Гулнора Ғайратовна

Булоқбоши редагогика коллежи

Махсус фан ўқитувчиси

 

74.  

Тухтасинов Шохбозбек Илхомжон ўғли

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

Рақамли таълим технологиялари бошқармаси услубчиси

75.  

Aбдурaҳмaнов Умид Комилжaнович

Нaмaнгaн тумaн 1-сон кaсб-ҳунaр мaктaби

Директор

76.  

Эгамов Сардорбек Ражабович

Янгибозор туман 2-сон касб-хунар мактаби

Директор

77.  

Айтхаджаев Мухтар Рузметович

Мехнат  органлари ходимлари малакасини ошириш Республика курслари таркибидаги Касб-хунарга ўқитиш бўлими

Бўлим бошлиғи

78.  

Маткаримов Сардорбек Азаматович

Хоразм вилояти Боғот тумани Боғот енгил саноат техникуми

Ўқув ва тарбиявий ишлари бўйича директор ўринбосари

79.  

Уралова Нурхон Махадовна

Мактабгача таълим ташкилотлари директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институт

Катта ўқитувчи

80.  

Садикова Фируза Сафаровна

Бухоро нефть ва газ саноати коллежи

Ўқитувчи

81.  

Турсунов Зафарбек Савранбекович

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси 

Катта ўқитувчи

82.  

Амирқулов Зухриддин Нуриддин ўғли

Ўзбекистон Руспубликаси Бандлик ва Меҳнат муносабатлари вазирлигининг Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Ҳалқаро хамкорлик сектори мудири

83.  

Одилжонов Ўткиржон Рустамжонович

Тошкент вилояти Янгийўл озиқ-овқат технологияси коллежи

Ўқув ва тарбиявий ишлар бўйича директор ўринбосари

 

Curriculum globale дастурининг « Катталар ўқиши ва катталар аудиториясига дарс бериш» 2-модули бўйича масофавий таълим курси битирувчилари

13.01.21-8.04.21

Тьютор: Хакимжонова Ҳамидахон

Иштирокчилар Ф.И.Ш.

Иш жойи

Лавозими

1

Болтабаева Лилия

Андижон Абу Али ибн Сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми

Катта ўқитувчи

2

Сиддиқова Садоқат Ғаффоровна

Бухоро вилоят Бандлик бош бошқармаси

Бухоро вилоят Бандлик бош бошқармаси бошлиғи ўринбосари

3

Газиев Сардор

Oxus culture

Тренер

4

Нуридинов Баходиржон Сабирович

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси

Ўқув жараёнини ташкил этиш ва назорат қилиш бўлими прокурори

5

Авлияқулов Абдурашит Каримович

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

кафедра мудири

6

Исхакова Мавлюда Рахмановна

Мактабгача таълим ташкилотлари директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти

катта ўқитувчи

7

Примбердиева Гуласал Абдусаттаровна

Андижон Абу Али ибн Сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми

ўқитувчиси

8

Юлдашев Акрам Икромалиевич

Наманган вилояти Чуст тумани Халқ таълими бўлими

методист

9

Парпиева Орзухон

Наманган  вилояти маданият маркази

Тренер

10

Шоюсупова Гўзал

Қувасой шахри маданият маркази

Костюмер

11

Кадирова Гулнора Хасановна

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

таянч докторант

12

Валиева Феруза Рашидовна

ПИКХТБПКТ ва МОШИ

доцент

13

Бозоров Хуршид Шухратович

Самарқанд вилояти Булунғур туман халқ таълими бўлимига қарашли 2-умумий ўрта таълим мактаби

Директор

14

Умаров Алихан Ахмадович

Бухоро Нефт ва газ саноати коллежи

Нефт ва газни қайта ишлаш ва ташиш сақлаш кафедраси мудири

15

Афакова Робия Салаховна

Бухоро нефт ва газ саноати колледж

Махсус фан ўқитувчиси

 

Curriculum globale дастурининг «Катталар ўқиши ва катталар аудиториясига дарс бериш» 2-модули бўйича масофавий таълим курсини муваффақиятли якунлаганлар рўйхати

 

Ф.И.Ш.

Иш жойи

Лавозим

1

Матирзаев Шухрат Шукириллаевич

Қорақалпоғистон Республикаси Амударё агроиқтисодиёт ва муҳандислик техникуми

ИЧИБДЎ

2

Джалалов Углон Хайритдинович

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш республика курслари

Бўлим бошлиғи

3

Гафарова Линора Абдурешитовна

Тошкент вилояти Касбий таълимни ривожлантириш ва мувофиқлаштириш ҳудудий бошқармаси

Бош услубчи- маслаҳатчи

4

Тожиев Обид Олимович

Бухоро нефт ва газ коллежи

Махсус фан укитувчиси

5

Имомова Зилола Бобопировна

Бухоро вилояти Бухоро шаҳри Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Махсус фан ўқитувчиси

6

Эргашева Зебунисо Хасанхоновна

Фаргона  давлат университети

Ўқитувчи

7

Казимова Мижгона Шарифовна

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Услубчи

8

Рахматова Умида Давроновна

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Ўқитувчи

9

Мўминова Зулфияхон Иброҳимовна

Мактабгача таълим ташкилотлари директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институт

Катта ўқитувчи

10

Аннаева Улжан Аннамуратовна

А.Авлоний номидаги Халқ таълими  муаммоларини ўрганиш ва истиқболларини белгилаш институти (А.Авлоний номидаги илмий-тадқиқот институти)

ТБҲИА кафедраси кабинет мудири

11

Айбергенов Салдауат Кулмыратович

Нукус транспорт коллежи

ЎТИБДЎ

12

Исмаилов Акмал Асланбекович

Жиззах вилояти Ғаллаорол тумани халқ таълими бўлимига қарашли 4-умумий ўрта таълим мактаби

Директор

13

Бобомуродова Меҳринисо Бобомуродовна

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Бўлим бошлиқ

14

Хафизов Акмал Рустамович

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

ММИБДЎ

15

Дўстқориев Музаффар Бойбўтаевич

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси

Прокурорлик фаолиятини ташкил этиш ва бошқариш кафедраси бошлиғи

16

Шайзаков Шодияр Ибрагимович

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси 

Ўқитувчи

17

Очилов Бахтиёр Муминжонович

Жиззах Политехника институти ҳузуридаги Пахтакор саноат технологиялари техникуми

Директор

18

Аманова  Дурдона Кахрамоновна

Мактабгача таълим муассасалари раҳбар ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

“Мактабгача ва мусиқий таълим” кафедраси катта ўқитувчиси

19

Садикова Фируза Сафаровна

Бухоро нефть ва газ саноати коллежи

Ўқитувчи

 

Curriculum globale дастурининг «Катталар таълими ва ўқишида коммуникация» 3-модули бўйича масофавий

таълим курсини муваффақиятли якунлаганлар рўйхати

 

Иштирокчилар ФИШ

Иш жойи

Лавозими

1

Умаров Алихан Ахмадович

Бухоро шахридаги «Ишга мархамат» мономаркази

Касбий малакани бахолаш маркази бўлими

Бўлим бошлиғи

2

Афакова Робия Салаховна

Бухоро нефт ва газ саноати коллежи

Махсус фан ўқитувчиси

3

Авлияқулов Абдурашит Каримович

Педагогик инновациялар касб-ҳунар талими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти

Профессор

4

Болтабаева Лилия

Андижон Абу Али ибн Сино номидаги ЖСТ

Катта ўқитувчи

5

Примбердиева Гуласал Абдусаттаровна

Андижон Абу Али ибн Сино номидаги ЖСТ

Ўқитувчи

6

Газиев Сардор

Фриланс

тренер

7

Парпиева Орзухон

Вилoят маданият Маркази

Тренер

8

Мўминова Зулфияхон Иброҳимовна

Мктабгача таълим ташкилоти директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти “Мактабгача мусиқий таълим” кафедраси

Катта ўқитувчи

9

Исмаилов Акмал Асланбекович

Ғаллаорол тумани халқ таълими бўлимига қарашли 4-умумий ўрта таълим мактаби

Директор

10

Очилов Бахтиёр Муминжонович

Пахтакор саноат технологиялари техникуми

Директор

11

Нуридинов Баходиржон Сабирович

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси Ўқув жараёнини ташкил этиш ва назорат қилиш бўлими

Прокурор

12

Дўстқориев Музаффар Бойбўтаевич

Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси

Кафедра бошлиғи

13

Юлдашев Акрам Икромалиевич

Наманган вилояти Чуст туман ХТБ га қарашли 66- умумтаълим мактаби

 

директор

14

Гафарова Линора Абдурешитовна

Тошкент вилояти Касбий таълимни ривожлантириш ва мувофиқлаштириш ҳудудий бошқармаси

Бош услубчи-маслаҳатчи

15

Джалалов Углон Хайритдинович

Ўзбекистон Республикаси Бандлик ва меҳнат муносабатлари вазирлигини

Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш Республика курслари “Меҳнат муносабатлари ва меҳнатни муҳофаза қилиш” кафедра

Кафедра мудири

16

Аннаева Улжан Аннамуратовна

Пенсиядаман. Охирги иш жойим-А.Авлоний институти

Информатика ўқитувчиси Кабинет мудири

Curriculum globale дастурининг 4-модули бўйича масофавий таълим курси иштирокчилари рўйхати

Иштирокчилар ФИШ

Иш жойи

Лавозими

1

Умаров Алихан Ахмадович

Бухоро шаҳридаги “Ишга мархамат” мономаркази

Директор

2

Авлияқулов Абдурашит Каримович

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти, Таълимда бошқарув кафедраси

Профессор

3

Болтабаева Лилия

Андижон Абу Али ибн Сино номли жамоат саломатлиги техникуми Махсус фанлар кафедраси

Етакчи ўқитувчи

4

Примбердиева Гуласал Абдусаттаровна

Андижон Абу Али ибн Сино номли жамоат саломатлиги техникуми Хирургия кафедраси

Катта ўқитувчи

5

Газиев Сардор

Фрилансер (расмий иш жойи йўқ)

Тренер

6

Парпиева Орзухон

Наманган вилоят маданият маркази

Тренер

7

Шоюсупова Гўзал

Қувасой шаҳар Маданият бўими

Костюмер

8

Мўминова Зулфияхон Иброҳимовна

Mактабгача таълим ташкилоти директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва унинг малакасини ошириш институти

“Мактабгача ва мусиқий таълим” кафедраси в.в.б доцент

9

Исмаилов Акмал Асланбекович

Жиззах вилояти Ғаллаорол туманидаги 4-умумий ўрта таълим мактаби

Директор

10

Очилов Бахтиёр Муминжонович

Жиззах Политехника институти ҳузуридаги Пахтакор саноат технологиялари техникуми 

Директор

11

Нуридинов Баходиржон Сабирович

Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси

Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси

12

Дўстқориев Музаффар Бойбўтаевич

Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси

Юридик бўлим бошлиғи

13

Юлдашев Акрам Икромалиевич

Президент таълим муассасалари агентлиги тизимидаги Чуст туман ихтисослаштирилган мактаби

             Директор

14

Гафарова Линора Абдурешитовна

Тошкент вилояти касбий таълимни ривожлантириш ва                             мувофиқлаштириш  ҳудудий бошқармаси

Бош услубчи-маслаҳатчи

15

Джалалов Углон Хайритдинович

Ўзбекистон Республикаси Камбағалликни қисқартириш ва бандлик вазирлиги Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш Республика курслари

“Меҳнат муносабатлари ва меҳнатни муҳофаза қилиш” кафедраси мудири

16

Аннаева Улжан Аннамуратовна

Тошкент тумани 18-ИДУМ (Ихтисослаштирилган Давлат умумтаълим мактаби)

Ўқув-тарбия ишлари бўйича директор ўринбосари

Curriculum globale дастурининг «Катталар таълимида режалаштириш, ташкил этиш ва баҳолаш » 5-модули бўйича масофавий таълим курси битирувчилари

Иштирокчилар Ф.И.Ш.

Иш жойи

Лавозими

1

Умаров Алихан Ахмадович

Бухоро шаҳридаги “Ишга мархамат” мономаркази

Директор

2

Авлияқулов Абдурашит Каримович

Педагогик инновациялар, касб-ҳунар таълими бошқарув ҳамда педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш институти, Таълимда бошқарув кафедраси

Профессор

3

Болтабаева Лилия

Андижон Абу Али ибн Сино номли жамоат саломатлиги техникуми Махсус фанлар кафедраси

Етакчи ўқитувчи

4

Примбердиева Гуласал Абдусаттаровна

Андижон Абу Али ибн Сино номли жамоат саломатлиги техникуми Хирургия кафедраси

Катта ўқитувчи

5

Газиев Сардор

Фрилансер (расмий иш жойи йўқ)

Тренер

6

Парпиева Орзухон

Наманган вилоят маданият маркази

Тренер

7

Шоюсупова Гўзал

Қувасой шаҳар Маданият бўими

Костюмер

8

Мўминова Зулфияхон Иброҳимовна

Mактабгача таълим ташкилоти директор ва мутахассисларини қайта тайёрлаш ва унинг малакасини ошириш институти

“Мактабгача ва мусиқий таълим” кафедраси в.в.б доцент

9

Исмаилов Акмал Асланбекович

Жиззах вилояти Ғаллаорол туманидаги 4-умумий ўрта таълим мактаби

Директор

10

Очилов Бахтиёр Муминжонович

Жиззах Политехника институти ҳузуридаги Пахтакор саноат технологиялари техникуми 

Директор

11

Нуридинов Баходиржон Сабирович

Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси

Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси

12

Дўстқориев Музаффар Бойбўтаевич

Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси

Юридик бўлим бошлиғи

13

Юлдашев Акрам Икромалиевич

Президент таълим муассасалари агентлиги тизимидаги Чуст туман ихтисослаштирилган мактаби

Директор

14

Гафарова Линора Абдурешитовна

Тошкент вилояти касбий таълимни ривожлантириш ва                             мувофиқлаштириш ҳудудий бошқармаси

Бош услубчи-маслаҳатчи

15

Джалалов Углон Хайритдинович

Ўзбекистон Республикаси Камбағалликни қисқартириш ва бандлик вазирлиги Меҳнат органлари ходимлари малакасини ошириш Республика курслари

“Меҳнат муносабатлари ва меҳнатни муҳофаза қилиш” кафедраси мудири

16

Аннаева Улжан Аннамуратовна

Тошкент тумани 18-ИДУМ (Ихтисослаштирилган Давлат умумтаълим мактаби)

Ўқув-тарбия ишлари бўйича директор ўринбосари

 

Curriculum globale дастурининг «Катталар таълимида режалаштириш, ташкил этиш ва баҳолаш»

1-модули бўйича масофавий таълим курси битирувчилари

8.05.20-30.06.23

Тьютор: Рахматуллаева Дурдона

Иштирокчилар Ф.И.Ш.

Иш жойи

Лавозими

1.               

Ядгарова Сайёра Абдукаххаровна

Тошкент вилояти Ангрен шаҳар 1-сонли касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

2.               

Орипова Раъно Толибовна

Фарғона вилояти Қўштепа тумани 1-сон КҲМ

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

3.               

Умирова Лобар  Озодовна

Қарши тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

4.               

Мамаджонова Раънохон Рузматовна

Фарғона вилояти Данғара тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

5.               

Дўстов Баходир Ташпўлатович

Каттақўрғон Абу Али Ибн Сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми

Девонхона мудири

6.               

Абдумаликова Шахноза Ахмадалиевна

Булоқбоши педогогика коллежи

Ахборот ресурс маркази раҳбари

7.               

Абдимуратова Роза Жумамуратовна

Қорақалпағистон Республикаси Тахиатош касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

8.               

Бабаджанова Малика Самандаровна

Нукус 2-сонли касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

9.               

Каримова Муаззамхон Абдурахимовна

Андижон архитектура-қурилиш техникуми

“Бизнесни ташкил этиш ва юритиш” фани ўқитувчиси

10.            

Достова Нилуфар Ботировна

Паркент 2-сон касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

11.            

Матякубова Мохира Отаназаровна

Хоразм вилояти Хонқа 1-сон касб-ҳунар мактаби

Ўқитувчи

12.            

Икрамова Нилуфархон Ахмаджоновна

Андижон вилояти Булоқбоши педогогика коллежи

Катта ўқитувчи

13.            

Раупова Махбуба Махамадалиевна

Тўрақўрғон туман 2-сон касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

14.            

Хасанова Мавжуда Олимжоновна

Тўрақўрғон туман 2-сон касб-ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

15.            

Абдуллаева Гулнора Ғайратовна

Булоқбоши педогогика коллежи

Маҳсус фан ўқитувчиси

16.            

Миралиева Мадинабону Дилмурод  қизи

EMU Тошкент филиали

Талаба

17.            

Зияева Шамсия Шокировна

Учкўприк 2-сон касб-ўунар мактаби

“Бизнес асослари” фани ўқитувчиси

18.            

Насриева Дилафруз Муҳиддиновна

Шофиркон қишлоқ хўжалиги маҳсулотлари технологияси техникуми

Катта ўқитувчи

19.            

Шарипова Гулчехра Саидахмадовна

Хатирчи туман КҲМ  “Бизнес асослари” фани  ўқитувчиси

ўқитувчи

20.            

Мавлонова Муножат Умаровна

Учкўприк туман 2-сон касб-ҳунар мактаби

ўқитувчи

21.            

Аимбетова Улмекен Хожамуратовна

Қораузак тумани КҲМ

“Бизнес асослари” фани

ўқитувчиси

22.            

Саидходжаева Манзура  Дильмуратовна

Тошкент имкониятлари чекланган шахслар учун ихтисослаштирилган 2-сон касб- ҳунар мактаби

“Бизнес асослари” фани

ўқитувчиси

23.            

Исақова Маҳлиё Рафиқжон қизи

Тўрақўрғон туман 1-сон касб ҳунар мактаби

Бизнес асослари фани ўқитувчи

 

Curriculum globale дастурининг «Катталар таълимида режалаштириш, ташкил этиш ва баҳолаш»

1-модули бўйича масофавий таълим курси битирувчилари

8.05.20-30.06.23

Тьютор: Розиқова Назокат

Иштирокчилар Ф.И.Ш.

Иш жойи

Лавозими

1.               

Маджитов Абдумалик Абдуғаниевич

Педагогик инновациялар институти “WорлдСкиллс”, дуал таълим ва ўқув амалиётларини методик таъминлаш бўлими

Бўлим бошлиғи

2.               

Султанов Нурилла Фатхуллаевич

Педагогик инновациялар институти

Бош мутахассис

3.               

Адҳамова Моҳира Раҳматиллаевна

Та’лим технологиялари, ўқув режа ва дастурларини ишлаб чиқиш бўлими

Бош мутахассис

4.               

Султанова Холида Султановна

Педагогик инновациялар институти 

Бош мутахассис

5.               

Исматова Дилдора Шукруллоевна

“WорлдСкиллс, дуал та’лим ва ўқув амалиётларини методик та’минлаш” бўлими

Бош мутахассис

6.               

Гиясов Жавлонбек Шавкатович

Педагогик инновациялар институти

Бош мутахассис

7.               

Тухтасинова Мафтуна Абдурасул қизи

Мониторинг ва баҳолаш бўлими

Бош мутахассис

8.               

Холтураева Зулайҳо Соатмуротовна

Педагогик инновациялар институти

 Етакчи мутахассиси

9.               

Сидиков Элёрхон Эргашхонович

Мониторинг ва баҳолаш бўлими

Бош мутахассис

10.            

Шарапов Илхом Баходир ўғли

Педагогик инновациялар институти

Таянч докторант

11.            

Шарипов Бегзод Дилмуротович

Wорлдскиллс, дуал таълим ва ўқув амалиётларини методик таъминлаш бўлими

Бош мутахассис

12.            

Рахимова Гули Султонбоевна

Педагогик инновациялар институти 

Бош мутахассис

13.            

Жўрақулова Гулхаё Ризо қизи

Профессионал та’лимни инновацион ривожлантириш бошқармаси

Бош мутахассис

14.            

Мардонова Азиза Абдураззоқ қизи

Педагогик инновациялар институти 

Етакчи мутахассис

15.            

Жўрабоев Шавкатжон Мирзабоевич

“Рақамли та’лим контентларини ишлаб чиқиш ” бўлими

Бош мутахассис

16.            

Ўринов Йигитали Муратович

Педагогик инновациялар институти

Бўлим бошлиғи

17.            

Отаяров Жавоҳир Одилжон ўғли

Профессионал та’лимни ўқув-методик та’минлаш бўлими

Бош мутахассис

18.            

Убайдуллаев Миржалол Баходир ўғли

Инновацион лойиҳалар, фан ва та’лим технологиялари трансфери бўлими

Таянч докторант

19.            

Уринов Самариддин Дустмухаммедович

Педагогик инновациялар институти

Етакчи  мутахасис

20.            

Мамарасулов Фазлиддин Умарович

“Профессионал та’лимни инновацион ривожлантириш бошқармаси”

Кафедра мудири

 

“Таълим технологиялари, ўқув режа ва дастурларни ишлаб чиқиш” бўлими

21.08- 2.10.2023 

 

Ishtirokchi F.I.SH.Ish joyi Lavozimi
1Адхамова Мохира Рахматиллаевна“Worldskills” дуал таълим ва ўқув амалиётларини методик таъминлаш бўлимиБош мутахассис
2Султанова Холида СултановнаМониторинг ва баҳолаш бўлими Бош мутахассис
3Исматова Дилдора ШукруллоевнаМониторинг ва баҳолаш бўлими Бош мутахассис
4Гиясов Жавлонбек Шавкатович“Worldskills” дуал таълим ва ўқув амалиётларини методик таъминлаш бўлимиБош мутахассис
5Тухтасинова Мафтуна Абдурасул қизиПрофессионал таълимни иннновацион ривожлантириш бошқармасиБош мутахассис
6Шарипов Бегзод ДилмуродовичПрофессионал таълимни иннновацион ривожлантириш бошқармасиБош мутахассис
7Рахимова Гули Султонбоевна“Рақамли таълим технологиялари” бошқармасиБош мутахассис
8Жўрақулова Гулхаё Ризо қизи“Рақамли таълим технологиялари” бошқармасиБош мутахассис
9Отаяров Жавоҳир Одилжон ўғли“Таълим технологиялари, ўқув режа ва дастурларни ишлаб чиқиш” бўлимиБош мутахассис
10Убайдуллаев Миржалол“Таълим технологиялари, ўқув режа ва дастурларни ишлаб чиқиш” бўлимиБош мутахассис
11Мамарасулов Фазлиддин УмаровичТаълимда бошқарув кафедрасиКафедра мудири
12Тўхтасинов Шахбозбек Илхомжон ўғли“Рақамли таълим технологиялари” бошқармасиБош мутахассис

 

Curriculum globALE дастурининг «Катталар ўқиши ва катталар аудиториясига дарс бериш» 2-модули бўйича масофавий таълим курси битирувчилари

21.08-2.10.23

Ishtirokchi  F.I.SH.Ish joyiLavozimi
1Oripova Ra’no TolibovnaFarg‘ona viloyati Qo‘shtepa tumani 1-son KHM“Biznes asoslari” fani o‘qituvchisi
2Abdumalikova Shaxnoza AxmadaliyevnaBuloqboshi pedogogika kollejiAxborot resurs markazi rahbari
3Abdimuratova Roza JumamuratovnaQoraqalpag‘iston Respublikasi Taxiatosh kasb-hunar maktabi“Biznes asoslari” fani o‘qituvchisi
4Karimova Muazzamxon AbduraximovnaAndijon arxitektura-qurilish texnikumi“Biznesni tashkil etish va yuritish” fani o‘qituvchisi
5Dostova Nilufar BotirovnaParkent 2-son kasb-hunar maktabi“Biznes asoslari” fani o‘qituvchisi
6Matyakubova Moxira OtanazarovnaXorazm viloyati Xonqa 1-son kasb-hunar maktabiTarix fani
7Ikrоmova Nilufarxon AxmadjonovnaAndijon viloyati Buloqboshi pedogogika kollejiMaxsus fan o'qituvchisiman 
8Abdullayeva Gulnora G‘ayratovnaBuloqboshi pedogogika kollejiMaxsus fan o‘qituvchisi
9Nasriyeva Dilafruz MuhiddinovnaShofirkon qishloq xo‘jaligi mahsulotlari texnologiyasi texnikumiKatta o‘qituvchi
10Sharipova Gulchehra SaidaxmadovnaХatirchi tuman KHMMaxsus fan o‘qituvchisi